Kinnisvara korrashoiu käibe TOP 50: kellel kellest rohkem
Kinnisvara korrashoiu raportist selguvad muuhulgas parimad käibetegijad käesoleva aasta kolmandas kvartalis. Kellel neist oli see suurim ja kes kellele järgneb, millised on aastases võrdluses kasvamised ja kahanemised - vaata järele.
Kinnisvarahoolduse valdkonna suurimaid väljakutseid on jätkuvalt tööjõu puudus ja teenusehinna kalkuleerimine olukorras, kus teenuse ostja soovib osta pikaks ajaks fikseeritud maksumusega „mugavusteenust“, tõdeb SOL Baltics OÜ juhatuse liige ja Eesti tegevjuht Priit Sipelgas.
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele