• 04.01.23, 16:27

Võimalus büroopindadele? Töötajaid meelitavad kontorisse tagasi hüved ja teenused

Soome tööandjad otsisid pikka aega abinõusid, kuidas saada kaugtööle kodukontoreisse mugandunud töötajaid tagasi kontoritesse. Osa tööandjaid püüab seda saavutada sunniga, osa aga on andud töötajaile vabamad käed, kirjutab Kiinteistöuutiset.fi.
Võimalus büroopindadele? Töötajaid meelitavad kontorisse tagasi hüved ja teenused
  • Foto: Andras Kralla
Briti taustaga kohalik ärikinnisvara valdkonna ekspertfirma JLL lasi teema kohta lähemalt uurida tööandjailt. Uuringu tulemusel selgus, et enim meelitas inimesi naasma kontoritesse nn heaolu lisavad hüved ja teenused. Pea 55 protsenti soomlastest kogeb, et igapäevane värske ja tervislik söök on tõhusaim abinõu. Ligi pooled vastajaist soovis tasuta või siis osaliselt rahaliselt toetatud sõite tööle ja tagasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 11:13
Endine kohtuhoone jõudis müügiturule ja on valmis uuteks väljakutseteks
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.

Viimased uudised

Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta
Uudised
  • 06.11.25, 10:02
Nordecon andis käibes ja kasumis tagasi
Uudised
  • 06.11.25, 09:59
Merko kaotas kasumist 45%, aga näeb häid märke
Uudised
  • 06.11.25, 08:45
Riia ärikvartali arendaja V võlakirjade emissioon jäi loodetule alla
Kaasatud vahendid kasutatakse peamiselt olemasolevate võlakirjade refinantseerimiseks Leedus ning käimasolevate ehitustööde jätkamiseks
Uudised
  • 06.11.25, 07:00
Eluasemeturg kogub hoogu
Uudised
  • 06.11.25, 06:30
Taas selgus Tallinna uute eluasemete müüjate pingerida
Aga kuidas läheb järelturul? Uuri järele!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele