1Partner teeb helikassetitehasest 4,2 miljoniga ühiselamu
1Partner Ehitus rekonstrueerib 4,2 miljoni euro eest endise Helikassetitehase hoone 94 toaga ühiselamuks. Tellijaks on Stay Larsen, aega on uue õppeaasta alguseni. Tellijal endal tuleb kogu projekti eest välja käia ligikaudu 8 miljonit eurot.
“Projekti teeb eriliseks see, et hoones asus kunagi Tallinna Helikassetitehas ning kuigi kõik toad saavad kaasaegse ja kvaliteetse sisu, siis hoone rekonstrueerimisel tehakse maitsekas kummardus hoone ajaloole,” kommenteeris 1Partner Ehituse juht Üllar Hinno, kelle sõnul on ehitustööde kavandamisel ja ladusal kulgemisel abiks tellija pikaajaline kogemus seda tüüpi hoonete rajamisel.
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.