Kohalikud omavalitsused, kes soovivad riigi toel elamufondi arendada, saavad selleks kahe kuu jooksul KredExilt toetust taotleda. Taotlusvooru maht on 5 miljonit eurot ja taotlusi saab esitada 3. aprillist 2. juunini.
Riik toetab üürielamute ehitamist.
  • Riik toetab üürielamute ehitamist.
  • Foto: Andras Kralla
Üürielamute ehitamise toetust saavad taotleda kõik omavalitsused, mis jäävad Tallinna ja Tartu mõjualast väljapoole. Toetus on mõeldud nii uute üürielamute rajamiseks kui ka juba olemasolevate hoonete rekonstrueerimiseks, eesmärgiga võtta need kasutusele üürielamutena.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele