Homme, 19. aprillil Eesti Korteriühistute Liit (EKÜL) peab Radisson Meriton Tallinna konverentsikeskuses innovatsioonikonverentsi „Renoveerimise tänapäev ja tulevik – uued keskkonnasõbralikud lahendused kortermajadele“.
Näiteks päikesepark kortermaja katusel võiks olla ühistule abiks tulu teenimisel.
  • Näiteks päikesepark kortermaja katusel võiks olla ühistule abiks tulu teenimisel.
  • Foto: Liis Treimann
Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimehe Andres Jaadla sõnul on põnevaid teemasid arutlusel üksjagu. „Näiteks kuidas rekonstrueerida kortermaja selliseks, et see teeniks tulu,“ rääkis Jaadla. „Juba täna on hulk kortermaju, mis oma päikesepargi toodetud elektrienergiat võrku tagasi müüvad ning see kajastub korteriomanike rahakotis. Renoveerimine toob aga lisaks ka kokkuhoiu küttekuludelt, hea sisekliima ning kinnisvara väärtuse tõusu,“ selgitas Jaadla.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
3
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
4
Saated
  • 22.07.26, 10:19
Uued kinnisvarajuhid: suur allahindlus õõnestab usaldust
5
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
6
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele