• 21.04.23, 10:54

Nordeconi juhatusse kaasatakse US Real Estate´ist kahekordne aasta ehitaja

Senine US Real Estate juhatuse liige ja pikaajalise kinnisvaraarendamise kogemusega ehitusjuht Tarmo Pohlak liitub 5. juunil Nordeconi juhatusega. Eesti suurim ehituse peatöövõtuettevõte Nordecon AS täiendab oma juhatust väärtusliku kogemuse ja kompetentsiga.
Tarmo Pohlak omab pikaaegset juhtimiskogemust, olles töötanud nii peatöövõtule keskenduvates ehitusettevõtetes kui ka kinnisvara arenduse poolel.
  • Tarmo Pohlak omab pikaaegset juhtimiskogemust, olles töötanud nii peatöövõtule keskenduvates ehitusettevõtetes kui ka kinnisvara arenduse poolel.
  • Foto: Andres Raudjalg
„Tarmo kogemus ja värske pilk on Nordeconile vajalik, et liikuda oma strateegias järgmiste oluliste verstapostideni. Oleme kiiresti kasvanud ning jätkuvalt on meie fookuses mahukad ja keerulised ehitusobjektid, mille ette valmistamiseks ja ellu viimiseks on Nordeconis suurepärane inseneride tiim,“ sõnas Gerd Müller, Nordecon AS juhatuse esimees. „Tarmost saab sellele tiimile oluline ja väärtuslik uus liige, et aidata viia ehitustegevuse planeerimine ja juhtimine süsteemselt andmepõhiseks ja tõsta ehitustegevuse juhtimise efektiivsust. “

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele