• 24.04.23, 10:02

Arco Vara plaanib selgi aastal maksta dividende 6 senti aktsia kohta

Kvartaalseid dividende maksev Arco Vara nõukogu tegi aktsionäridele ettepaneku maksta sarnaselt eelmisele majandusaastale ka seekord dividende 6 senti aktsia kohta. Ettevõtte tegevjuhi sõnul suudab Arco Vara jätkuvalt hoida dividendi ja kasvada planeeritud mahus.
Arco Vara juht Miko Niinemäe avaldas lootust, et Arco Vara maksab dividende ka edaspidi kord kvartalis.
  • Arco Vara juht Miko Niinemäe avaldas lootust, et Arco Vara maksab dividende ka edaspidi kord kvartalis.
  • Foto: Daisy Lappard
Nõukogu ettepanekuga tehakse aktsionäridele esimene dividendimakse käesoleva aasta juunis 2 senti aktsia kohta. Edasi septembris 1 sent, detsembris jälle 2 senti ja 2024. aasta märtsis 1 sent aktsia kohta. Kui üldkogu ettepaneku kinnitab, maksab Arco Vara kokku dividendi 6 senti aktsia kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Viimased uudised

Uudised
  • 16.09.25, 09:45
Eluasemeturul paeluvad ostjaid suvilad ja lõunamaad
Uudised
  • 16.09.25, 07:45
Hepsor alustab Manufaktuuri Vabriku uuendamisega
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
Uudised
  • 15.09.25, 16:30
Väldi õnnetusi ja kontrolli oma krundil olevaid puid
Vaata, mida puu kontrollimisel tähele panna
Uudised
  • 15.09.25, 11:48
Kaarsilla Kinnisvara rajab Narva uue kaubandushoone
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.
Uudised
  • 15.09.25, 08:53
Tehisaru tõmbab büroohoone kulusid alla jõuliselt
Uudised
  • 15.09.25, 08:24
Föderaalreserv taas tähelepanu keskpunktis

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele