• 28.06.23, 10:23

Forus Grupi uue juhatuse esimehena alustas Kalev Reiljan

Käesoleva nädala alguses alustas Forus Grupi juhtimist Kalev Reiljan, kes on töötanud tippjuhina Nokias, Telia grupis, Eesti Gaasis ja Confido meditsiinigrupis. Lisaks Eestile on ta töötanud Soomes, Rootsis, Lätis, Venemaal, Ukrainas ja Türgis. Reiljan on õppinud Tallinna tehnikaülikoolis ärijuhtimist ja tal on samal erialal magistrikraad Šveitsi rahvusvahelise juhtimise instituudist (IMD).
Kalev Reiljan on varem töötanud ka Eesti Gaasis.
  • Kalev Reiljan on varem töötanud ka Eesti Gaasis.
  • Foto: Raul Mee
Uuele juhatuse esimehele Kalev Reiljanile meeldib, et Forus on inimestelt inimestele äri ning ettevõte kannab endas õigeid väärtuseid – näidata hoolivust nii oma klientide suunal kui ka hoida oma töötajaid. „Forus on juhtiv teenusettevõte, mis pakub suurepärast kogemust oma klientidele ja kus samal ajal on meie oma inimestel väga hea töötada," usub Reiljan.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
2
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
3
Uudised
  • 20.03.26, 09:35
Šaakalid turul: magusad korterid lähevad Tallinnas mühinal
4
Börsiuudised
  • 18.03.26, 06:00
Võidujooks lõunasse kiireneb. Arakas: see on meie jaoks mägi, mida me peame nüüd ronima
Sihikul on seal jaeinvestorid
5
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
6
Uudised
  • 16.03.26, 11:41
Maaklerid, müüjad, ostjad - siin rullub lahti Teie perspektiiv
Ostja ootab arendaja uuelt eluasemelt edaspidi 3 asja

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele