Ülepakkumine üüriturul: lemmikloomi lubades jõutakse kiiremini tehinguni

Kuna üüriturul ületab pakkumine praegu nõudlust, tuleb kinnisvaraomanikel leida nutikaid viise oma kuulutusega silma paistmiseks. Üheks eristuvaks lisavõimaluseks võib olla lemmikloomade lubamine.
Üürileandjal tasub arvestada, et tulevasel üürnikul võib olla ka lemmikloom.
  • Üürileandjal tasub arvestada, et tulevasel üürnikul võib olla ka lemmikloom.
  • Foto: Raul_Mee
Martin Matsberg Kinnisvara24 portaalist annab nõu, kuidas laiendada sobiva üürniku leidmise võimalusi, hoides samal ajal oma kinnisvara heas seisukorras.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele