• 09.08.24, 11:54

Pohlak: maksutõus elavdab vaid väikest osa kinnisvaraturust

Kui kinnisvaraarenusfirma Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar ütles nädala algul, et maksumuudatused võivad olla kinnisvaraturu käivitajad, siis Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak rõhutas, et see puudutab Metro Capitali segmenti ehk kalleid kortereid, mis on väga väike osa turust.
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak nendib, et eratellijad on avaliku sektori tellijatest järjest aktiivsemad.
  • Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak nendib, et eratellijad on avaliku sektori tellijatest järjest aktiivsemad.
Tarmo Pohlak rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis kavandatavate maksutõusude mõjust. Tema sõnul näeme maksutõusude varjus ilmselt varjatud hinnatõusu – inimestele jääb aina vähem raha kätte, inflatsioon süveneb, see omakorda mõjub euriborile ja muudab olukorra ettevõtjate jaoks keerulisemaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele