Täna on ühiskonna ja klientide teadlikkus kinnisvara korrashoiu olulisusest kriisi olukorras tegemas oma esimesi samme, märgib Foruse juhatuse liige Einar Laagriküll.
Praegu on ESG teadlikkus hea pigem rahvusvahelistes ettevõtetes ja suurkorporatsioonides, nendib Foruse juhatuse liige Einar Laagriküll.
  • Praegu on ESG teadlikkus hea pigem rahvusvahelistes ettevõtetes ja suurkorporatsioonides, nendib Foruse juhatuse liige Einar Laagriküll.
  • Foto: Mardo Mannimagi STUUDIO7
Loe lisaks
Riigi Kinnisvara haldusteenuste direktor Karel Aasrand ja Newsec Eesti üksuse juht Janek Hintsov räägivad kinnisvarahaldusest Ida-Virumaal, AI-st ja veel muustki.
  • 22.08.24, 13:00
Kinnisvaravaldkonnas Ida-Virumaal sa pead olema omainimene

Seotud lood

Uudised
  • 22.08.24, 16:00
Küsitlus: kinnisvara korrashoiu juhid prognoosivad tulevikku
Infopanga 20 kinnisvara korrashoiu valdkonna juhi küsitlus näitas, et võrreldes eelmise aastaga, on nende hinnang sektori seisundile muutunud mõnevõrra pessimistlikumaks. Siit saad põhjaliku sissevaate valdkonda.
Uudised
  • 19.08.24, 06:30
Kinnisvara korrashoiu käibeTOP 50: kes kellele järgneb
Värskelt ilmunud Äripäeva Kinnisvara korrashoiu aastaraportist, mis põhineb majandusaasta aruannetel, selgub valdkonna 2023. aasta käibetegijate pingerida. Esikuuik tegi pea poole kogukäibest.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele