Erilisem kinnisvara müüb igal ajal paremini

Uute korterite müügiaktiivsus on mullusega võrreldes küll paranenud, aga pakkumine ületab samuti selgelt nõudlust, märgib Uus Maa juhatuse liige Igor Habal.
Uus Maa juhatuse liige Igor Habal on turu edasiste arengute osas kõhklev.
  • Uus Maa juhatuse liige Igor Habal on turu edasiste arengute osas kõhklev.
  • Foto: Raul Mee
Habali sõnul oodati nii kinnisvarasektoris kui majanduses üldiselt taastumist tänavu aasta teises pooles, kuid valitsuse poliitika võib selle edasi lükata.

Seotud lood

Uudised
  • 30.08.24, 09:27
Kinnisvara hoidis majanduslangust tagasi
Statistikaameti andmetel vähenes sisemajanduse koguprodukt (SKP) 2024. aasta teises kvartalis võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 1%. Jooksevhindades moodustas SKP teises kvartalis 9,8 miljardit eurot.
Uudised
  • 27.08.24, 14:15
Majanduskasv taastub kõige kiuste
Et euroala majanduskonjunktuur on olnud USA omast nõrgem, siis saab kiirem olema ka edasine intressilangetuste tempo, kirjutab SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.
Uudised
  • 29.08.24, 16:45
Ühel hetkel leiab iga korter omaniku
Arendajad ei mõlguta hinna langetamise mõtteid – tehinguteni jõudmiseks kasutatakse võtteid, mis võimaldavad kodulaenu võtjal kulusid kokku hoida, märgib Luminori Baltikumi eraisikute panganduse juht Tanel Rebane.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele