Enamikus Virumaa kaubanduskeskustes leiti tuleohutuses puudusi

Novembri alguses kontrollisid päästeameti inspektorid lähenevate pühade eel kokku 50 Ida- ja Lääne-Virumaa kaubanduskeskuse ja poe tuleohutust. Kahjuks leiti puudusi 41 hoones.
Enim puudusi oli väljumis- ja evakuatsiooniteede kasutatavusega, sest tihti ladustati sinna kaupa, esemeid ja prahti.
  • Enim puudusi oli väljumis- ja evakuatsiooniteede kasutatavusega, sest tihti ladustati sinna kaupa, esemeid ja prahti.
  • Foto: Ida päästekeskus
Novembrikuu kahel nädalal kontrolliti Ida-Virumaal 34 hoonet ja puudusi täheldati neist 30s ning Lääne-Virumaal oli 16st kontrollitud hoonest puudusi 11s. Lühimenetlusega tehti trahvi 10 korral ja 17 juhul algatati menetlus puuduste kõrvaldamiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele