• 19.11.24, 15:13

EfTEN ostab ühes Eesti investoritega 129 miljoniga Kristiine keskuse

Eesti investoritele kuuluv EfTEN ABC4 OÜ sõlmis täna Soome börsiettevõttega Citycon Oyj lepingu Kristiine keskuse ostuks.
Kristiine Keskus
  • Kristiine Keskus
  • Foto: Kaupo Kalda
Citycon edastab pressiteates , et on sõlminud Eestis lepingu Kristiine Keskuse müügiks EfTEN Capitalile hinnaga ligikaudu 129 miljonit eurot. Müük toetab ettevõtte strateegiat keskenduda kinnisvara omamisele Põhjamaade suuremates linnades ning loobuda varadest, mis ei ole otseselt seotud ettevõtte põhifookusega. Tehingu hind jääb ligikaudu 9% alla viimasele IFRSi raamatupidamisväärtusele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele