Euroopa Keskpank tegi ära oodatud intressilangetuse

Kui Saksamaa (tegelikult kogu Euroopa) majandus jääb virelema ja vinduma, siis ei ole välistatud veel üks langetus ja me võime näha, et Euribor langeb 1,5% tasemele, mis kahtlemata on hea uudis meie laenuvõtjatele ning muidugi kinnisvara- ja ehitusturule, kirjutab Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
  • Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
  • Foto: Andras Kralla
Euroopa Keskpanga (EKP) Nõukogus otsustati langetada keskpangas hoiustamise intressi 0,25 protsendipunkti, mis alates tänasest on 3%. Turud on seda oodanud, kuue kuu Euribor on kukkunud juba 2,66% tasemele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele