Maa- ja Ruumiameti andmetel toimus 2024. aasta neljandas kvartalis 11 520 ostu-müügitehingut kogusummas 1,7 miljardit eurot, samas hinnaindeks kerkis aastases võrdluses 1%.
Maa- ja Ruumiameti andmetel toimus 2024. aasta neljandas kvartalis 11 520 ostu-müügitehingut kogusummas 1,7 miljardit eurot. Tehingute arv suurenes neljandas kvartalis võrreldes eelmise aasta sama ajaga 13%. 2024. aasta kokkuvõttes toimus kokku 40 636 ostu-müügitehingut, aasta varem 2023. aastal oli tehinguid kokku 40 643.
Viimastel aastatel on artikli autori praktikas nii esimese kui teise astme kohtud lihtkirjaliku broneerimislepingu kehtivust eeltoodule tuginedes korduvalt kinnitanud. Vastupidiseid näiteid ei ole!
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.
Riim: Meie turu tüüpne eluase on magalapiirkonna tüüpkorter, mitte Kalamaja mereäärse uusarenduse luksuskorter, ja magala tüüpkorter on keskmist palka teenivale leibkonnale vägagi kättesaadav