Kukruse mõisakompleks on müügil Viimsi elumaja hinnaga. Toila vallavalitsusele kuuluv Kukruse mõis ja Mõisaaida kinnistu on uuesti oksjonil 890 000-eurose alghinnaga.
Kukruse mõisa õhuvaade.
  • Kukruse mõisa õhuvaade.
  • Foto: Andreas Saarem
"Mõisa ülalpidamine ja sellele sisu loomine on kulukas ning pole otseselt omavalitsuse tegevusele oluline," põhjendas Toila vallavara- ja heakorraspetsialist Signe Müür.

Seotud lood

Uudised
  • 02.11.23, 15:26
Karm tõde: idavirulased jäävad uusarendusteta
Eesti suurima tööstusalase oskusteabega ja potentsiaaliga linnaruumiga maakonna Ida-Virumaa kinnisvaras joonistub välja vastuoluline seis: tahtjaid justkui on, ent jalus on olukorra trööstitus, regulatsioonid ja kasumisoov.
Uudised
  • 02.10.23, 06:14
Ida-Viru vahetab käiku: rahakad spetsialistid otsivad elamispindu, tööstus kosub
Ettevõtjate, aga ka lihtsalt ettevõtlike jaoks pakub Ida-Virumaa unikaalseid võimalusi: ärksamad huvilised ja investorid hindavad piirkonna taristut, oskusteavet ja linnaruumi kõrgelt - see trend kogub hoogu.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele