• 19.03.25, 08:27

Nautica keskuse arendajad panid müüki Tapa uue ärimaja: huvi tundsid mitmed investorid

Mullu augustis Tapal avatud ärimaja, kus tegutsevad Hesburger ja Pepco, on pandud müüki, kirjutavad Lääne-Virumaa Uudised.
Tapa kesklinna uue ärihoone rajanud Ahti Morel (vasakul) ja Ruben Gornischeff hoone avamispeol eelmise aasta 1. augustil.
  • Tapa kesklinna uue ärihoone rajanud Ahti Morel (vasakul) ja Ruben Gornischeff hoone avamispeol eelmise aasta 1. augustil.
  • Foto: Tapa vallavalitsus
Ärimaja arendasid Ruben Gornischeff ja Ahti Morel ning see läks maksma 1,2 miljonit eurot. Gornischeffi sõnul ei olnud neil esialgu plaanis ärihoone kohe maha müüa, aga kuna mitmed investorid on pöördunud omanike poole huviga osta Tapal asuv ärihoone ja ka sarnane projekt Paides, siis otsustatigi hoone müüki panna.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele