• 16.05.25, 09:15

Invego pakub õpetajatele koduostutoetust

Arendaja pakub kuni augusti lõpuni 15 000 euro suurust koduostutoetust kõigile Eesti koolides ja lasteaedades töötavatele õpetajatele mistahes suurusega uue kodu ostmisel mõnes oma arendatavas elurajoonis.
Nüüd, mil kooliaasta lõpp on käes ja pikem suvevaheaeg algamas, tekib õpetajatel loodetavasti rohkem vaba aega hinge tõmmata ja tulevikuplaane teha, märgib Invego juht Kristjan-Thor Vähi.
  • Nüüd, mil kooliaasta lõpp on käes ja pikem suvevaheaeg algamas, tekib õpetajatel loodetavasti rohkem vaba aega hinge tõmmata ja tulevikuplaane teha, märgib Invego juht Kristjan-Thor Vähi.
  • Foto: Liis Treimann
Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on pakutava toetuse ajendiks soov väärtustada õpetajaid - nende igapäevast tööd esile tõsta ja omal moel premeerida. “Uus kodu toob rõõmu ja annab värsket energiat ning just seda saame meie arendajana pakkuda. Nüüd, mil kooliaasta lõpp on käes ja pikem suvevaheaeg algamas, tekib õpetajatel loodetavasti rohkem vaba aega hinge tõmmata ja tulevikuplaane teha,” põhjendab Vähi, miks pakkumine just praegu tehti.

Seotud lood

Suur lugu
  • 23.04.25, 14:31
Kinnisvaraarendaja vaatab peeglisse - pilt on karm
Ahnuse kättemaks on valus. Näiteks Everaus Kinnisvara koondas ehitajad. Siin vormub arendusvaldkonna tulevik, mis ei ole kõigile jõukohane.
Häda ajab härja kaevu. Ka seda tuleb teha elegantselt - vajaliku klantsi ja väljapeetud glamuuriga. Kinnisvaraarendajad vahetavad käike, nii et laastud lendavad, näiteks koondamine käib asja juurde. Everaus Kinnisvara on üks värskeim näide. Samas siit tuleb välja valdkonna peeglist vastuvaatav reljeefne tervikpilt.
Suur lugu
  • 16.04.25, 13:33
Omad lähevad, võõrad tulevad. Kas Eesti hakkab muutuma Šveitsiks?
Anton Nikitin: Iga välismaal ostetud üürikorter on Eestis ostmata jäänud korter.
Loodus tühja kohta ei salli. Kui osa kohalikku rahvast parema lootuses tõttab välismaa kinnisvara poole, siis välismaalaste jaoks kipub Eesti olema ahvatlev keskkond. Ostu-müügituru ja üürituru vahekorra, ent hinnagi osas võib see tuua kaasa muutusi.
Uudised
  • 09.04.25, 06:45
Kristjan-Thor Vähi Portugalist: geopoliitiline olukord kindlasti osade ostjate huvi on mõjutanud
VAIKNE LAHKUMINE. Vaata, milline on näiteks Portugali arenduse tüüpilise Eesti päritolu kliendi profiil.
Eesti ostjate seas loodetust 2-3 korda populaarsemaks osutunud Invego Portugali arendus osutab taas tõsiasjale, et nii mõnigi peab olukorda Eestis juba nii lootusetuks, et võtab riski ja lahkub.
Suur lugu
  • 02.04.25, 06:30
Käibemaksutõus tuleb alla neelata arendajatel ja seda naeratusega läbi pisarate
Kohanemisvõimetus maksab arendajale kätte valusalt. Rida tunnustatud eksperte avavad pildi kogu oma vastuolulisuses ja värve kokku hoidmata
1. juulist rakenduv käibemaksutõus ei pruugi kaugeltki tähendada elukondlike uusarenduste hinnatõusu. Arendajatele võib hinnatõusu mittetoimumine tekitada tõsiseid väljakutseid. Soovmõtlemisest kumab läbi karmi prognoosi realiseerumine.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele