• 09.01.26, 11:00

Üle poole ettevõtjaist erilist käibemuutust ei oota

Luminori tellitud ja Norstati läbiviidud uuringust selgus, et ligi veerand ettevõtetest ootab alanud aastaks käibetõusu, samal ajal kui käibelangust näeb tulemas 9% vastanutest, mis on ka Baltikumi madalaim näitaja.
Üle poole ettevõtjaist erilist käibemuutust ei oota
  • Foto: Liis Treimann
Loe lisaks
Eluasemeturu üks võti paikneb siin. Arendajad ja arhitektid, uurige - siit on, mida õppida. Arhitekt Mart Port, Väike-Õismäe planeering, 1968-1978.
  • 07.01.26, 13:52
Lohkulangemine ehk tõehetk eluasemeturul laieneb. Maksuküüru kadu päästab olukorra? Vaevalt

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele