• 03.01.13, 08:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pikk nälg tegi isu heaks

Eesti ehitajatel on töötegemise isu vaikselt tagasi tulnud. Kui ollakse pikalt näljas olnud, maitsevad ka lihtsad söögid hästi, kirjutab Nordeconi juhatuse esimees Jaano Vink.
Teiseks – turuolukord on tuntavalt stabiliseerunud, mis andis enamikule ehitajatele viimaste aastate parima perioodi. Leib oli laual, ehkki võid leiva peal kasinalt – aga kel hing veel sees, see võib rahul olla. Kliendid on ehitusturu korrastumisest oluliselt võitnud ning saanud kvaliteetsemat teenust kui kunagi varem.
Võtmeküsimuseks saab lähiajal töötajate pühendumuse, rahulolu ja kindlustunde tagamine, mis sai kriisiaastatel kõvasti kannatada. Inimesed eeldavad, et tugeva pingutuse ja tulemusliku töö korral läheb elu paremaks. Selle nimel, et just tema töötajad seda „paremat“ ära oskaksid tunda, peavad kõik tööandjad pingutama. Viimastel aastatel on kaalutud kõigi oskusi ja võimeid. Parimad teavad, mida nad väärt on, ja seda tuleb neile anda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Mis Eesti ehitusturul sel aastal juhtuma hakkab, loe tänasest Äripäevast.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele