Arendaja: kinnisvaraturul toimuv ei ole krahh, vaid normaalsuse taastumine
Eelmisel aastal toimunud korterite hinnaralli ja müümise kiirus ei olnud normaalne. Seega pole praegune ostuperioodi pikenemine mitte halb näitaja, vaid normaalsuse taastumine, kirjutab Miston Capitali arendusjuht Kuldar Kirikal.
Kinnisvara on praegu vaieldamatult väga kuum teema. Prognoosid kipuvad kalduma küllaltki mustadesse toonidesse – paljud kinnisvaraeksperdid ennustavad sellesse aastasse suuri miinuseid. Siinjuures tuleks aga eristada elamu- ja äripindade turul toimuvat ning vaadata eraldi uusarendusi ja järelturu kinnisvara.
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib uusi omanikke Tallinna kesklinnas asuvale väärikale kinnistule aadressil Tõnismägi 5a – hoonele, mis ühendab endas ajaloolise arhitektuuri, suurepärase asukoha kui ka väga mitmekülgsed kasutusvõimalused.