• 07.09.23, 13:50

Müller: riik peaks andma ehitusele kasvuks hoogu

Ehituse maksumus ei ole kahe aasta pärast soodsam kui praegu, vaid vastupidiselt majanduse kosudes pigem kasvanud, kirjutab Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller.
Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller tõdeb, et kasvanud intresside eesmärgiks oli kasvu pidurdada ja see efekt tundub juba mõnda aega käes olevat.
  • Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller tõdeb, et kasvanud intresside eesmärgiks oli kasvu pidurdada ja see efekt tundub juba mõnda aega käes olevat.
  • Foto: Raul Mee
Loe lisaks
Soome peaminister Petteri Orpo on sügavalt mures kohaliku ehitssektori pärast ning lubab riiklikke toetusi rakendada.
  • 07.09.23, 09:33
Soome valitsus üritab päästa sügavas kriisis ehitussektorit

Seotud lood

Uudised
  • 30.08.23, 06:08
Tegelikkuses peame olema valmis väga erinevateks stsenaariumiteks
Loomulikult vajutas sõda oma pitseri kogu tegevusele, 2022. aasta lõppu ja 2023. aasta I poolt on eelkõige ilmestanud tarbijakindluse ja nõudluse järsk vähenemine, nendib Bonava Eesti tegevjuht Taavi Soorm Äripäeva Infopangale antud intervjuus.
Uudised
  • 05.09.23, 09:00
Toompark: uute eluruumide ehitus tulevail aastail kahaneb jõudsalt
Võrreldes aasta varasemaga, 2023. aasta II kvartalis kukkus uute eluruumide ehitus kortermajades üle poole. Ehitusse läinud eluruumide arv on selges kahanemise trendis, kirjutab kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
2
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
3
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
4
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 05.12.25, 12:38
Ülemistest hakkab kujunema eraldi linnaosa

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele