Kinnisvarainvestor tekitas endale 5 aastaga 15 000 eurose üüritulu
Küberturbe ekspert Mihkel Kukk peab aktsiahindadest olulisemaks sissetuleku kasvatamist.
Foto: Raul Mee
Küberturbe ekspert Mihkel Kukk kasvatas oma investeerimisportfelli kiire spurdiga - kahekordistas igal aastal palka, võttis järjest kodulaene ja ostis kokku kortereid. Praegu on tema portfelli turuväärtus 1,5 miljonit eurot ja igakuiselt laekub üürilistelt 15 000 eurot.
Ajal, mil kogu investeerimismaailma kimbutab aktsiaturgude langus, on Mihkel Kuke portfell aasta algusega võrreldes kasvanud 40 protsenti ja selle koguväärtus on praegu 1,5 miljonit eurot. Samal ajal on tal õnnestunud kasvatada palka 35 protsenti ja netovara 20 protsenti.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.