Oodatava majanduskasvu lootuses ei tasu ära unustada, et majanduskasv jõuab tööjõuturule umbes aastaga ning sealt edasi kinnisvaraturule jõudmiseks võib kuluda veel aastake, nendib kinnisvaranalüütik Tõnu Toompark.

- Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark näitlikustab, et täitsa okei on olla bussipeatuses varem, enne kui buss tuleb ja suurte kasumite maale viib.
- Foto: Liis Treimann
„Täitsa okei on olla bussipeatuses varem, enne kui buss tuleb ja suurte kasumite maale viib,“ ütles kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark saates "Investor Toomase tund". Kui ettevõte on hästi juhitud ja asjad toimivad, pole Toompargi sõnul oluline, mitmenda kasumimaale viiva bussi peale investor jõuab, peaasi, et ta üldse bussi peal on.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suur kinnisvaraarendajate tulemuste kokkuvõte
Raske kuluga alustatud arendused hakkavad arendajail järjest valmima, ent klientide fookus on kalleilt uustooteilt pöördunud järelturule, kus määratakse kinnisvaraturu edasine kurss.
Pikka aega tähendas kodu eelkõige asukohta, ruutmeetreid ja disaini. Täna räägime üha enam sellest, kuidas elukeskkond mõjutab meie und, energiat ja isegi seda, kui kaua elame tervena. See muutus puudutab nii arhitektuuri, kinnisvara kui ka laiemalt linnaruumi loomist ja elu, mida see toetab, arvab US Real Estate’i loovjuht Kertu Irves.