• 09.07.24, 08:45

“Investor joomas” soovitab kinnisvara osta: praegu on väga hea aeg ja aina paremaks läheb

Kinnisvarainvestor Marti Tellas, keda tuntakse humoorika alternatiivürituse “Investor joomas” asutajana, rääkis nädalavahetusel toimunud investeerimisfestivalil, et kinnisvaraga tegelemine on talle ka trenni eest.
Kinnisvarainvestor Marti Tellas
  • Kinnisvarainvestor Marti Tellas
  • Foto: Simo Sepp
“Selleks, et kinnisvara osta, siis alguses on vaja raha. Ma ostan investeerimiskortereid, need on kleepuvad, väga mõnus on kipsplaate kitsas trepikojas üles tassida,” rääkis ta. “Väga mõnus tunne, kui olen selle ära teinud. Nagu oleksin midagi suurt saavutanud.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele