• 13.09.24, 09:58

Intressimäär jätkab langust ka oktoobris

Finantsturud reageerisid värskele EKP intressimäära otsusele vähe, sest intressimäära kärpimine oli juba turuliikumistesse sisse arvestatud, kirjutab Kauppalehti.
Intressimäär jätkab langust ka oktoobris
  • Foto: Erik Prozes
Euroopa Keskpank langetas neljapäeval baasintressimäärasid 0,25 protsendipunkti võrra, mis on nüüd 3,5%. Oktoobriks hindavad turud edasist intressimäära langust.

Seotud lood

Uudised
  • 12.09.24, 09:15
Maakler kodulaenust: vaadake ringi ja võit võib olla väga suur
Euribori languse ootuses ostubuumi ei teki, aga investorid kindlasti kalkuleerivad, kas laenud on piisavalt odavad, et kinnisvarale rohkem panustada, selgitab maakler Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Uudised
  • 10.09.24, 16:45
Pechter: sügisel võib oodata kodulaenude turul jätkuvat kasvu
Kevadest alates pidevalt suurenenud kodulaenu lepingute arv kasvas augustis veelgi ning oli 10% suurem juulikuust ja koguni 60% suurem eelmise aasta augustist.
Uudised
  • 10.09.24, 14:15
Laenu- ja kinnisvaraturg liiguvad nüüd eri suundades
Laenuturg ulatub juuli seisuga pea kõigi aegade rekordini, kinnisvaraturg aga püsib tagasihoidlik. Miks see nii on ning mida see koduostjate jaoks tähendab, selgitab Luminori Baltikumi eraisikute panganduse juht Tanel Rebane.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.25, 15:18
Laenuandja: endale ehitatud kodud kipuvad olema suuremad
Oma maja ehitamine on paljude eestlaste unistus, mis varem või hiljem esile kerkib. Kuid unistusest üksi ei piisa – vaja on teadmisi, rahalist paindlikkust ja julgust võtta vastutus. Kui kinnisvarahinnad on kõrged ja valmislahendused ei vasta ootustele, küsivad paljud pered: kas on võimalik ehitada maja odavamalt, ent siiski kvaliteetselt?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele