• 18.02.25, 10:30

Baltic Horizon kaotas renditulu viiendiku jagu

Eelmisel aastal teenis Baltic Horizon Fund 16,8 miljonit eurot puhaskahjumit tulenevalt kinnisvara allahindamisest, avaldas ettevõte börsile. Sel aastal plaanib end tõhustav fond müüa portfellist kinnisvara.
Baltic Horizon Fundi juht Tarmo Karotam.
  • Baltic Horizon Fundi juht Tarmo Karotam.
  • Foto: Liis Treimann
Eelmisel aastal teenis kinnisvarafond 16,8 miljonit eurot puhaskahjumit. Kahjum on väiksem kui aasta varem, siis kogunes kahjumiks pea 23 miljonit eurot ja ka siis mõjutas tulemusi kinnisvara ümberhindlus. Osaku kohta teenis fond eelmisel aastal kahjumit 0,13 eurot.

Seotud lood

Börsiuudised
  • 30.01.25, 10:54
Baltic Horizon trimmib kinnisvaraportfelli
Müüki läks 55 miljoni eest varasid
Nii see on, Baltic Horizon Fund tuulutab oma hoone portfelli, nagu selgus juba novembriplaanidest. Nüüd siis läheb müüki varasid ligikaudu 55 miljoni euro ulatuses, mis on osa strateegilisest eesmärgist langetada laenu ja väärtuse suhtarvu (LTV).
Uudised
  • 12.12.24, 13:56
Baltic Horizon saab Bigbankilt laenuks 21 miljonit
Arendaja saab pangalt laenuraha Coca-Cola ja Postimaja keskuse renoveerimiseks ja edasiarendamiseks.
Uudised
  • 12.12.24, 09:20
Baltic Horizon kaasas oma varasid kantseldama Newseci
Kaks ettevõtet rakendavad Tallinnas koostöömudelit, mis on juba osutunud edukaks Riias ja Vilniuses. Koostöö hõlmab Postimaja, Coca-Cola Plazat, Pirita keskust ja Lincona büroohoonet Pärnu maanteel.
Uudised
  • 25.11.24, 09:50
Baltic Horizon tegi Riias üüri suurtehingu
Arendaja sai oma büroohoonesse S27 üürnikuks Riia Rahvusvahelise Kooli, kaubaks läks 3680 ruutu.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele