EfTEN Capitali fondivalitseja otsustas teha kinnisvarafondi EfTEN United Property Fundi osakuomanikele tänavuse esimese rahalise väljamakse, mille kogusumma ulatub 1,06 miljoni euroni.

- Laiapindses fondis teevad investeerimisotsuseid muuhulgas Viljar Arakas ning Tõnu Uustalu.
- Foto: Andras Kralla
Ühe osaku kohta makstakse investoritele 42,676 eurosenti, mis moodustab fondi viimase sulgemishinna põhjal 4,4%-lise tootluse. Tegemist on fondi esimese väljamaksega 2026. aastal. Alates fondi noteerimisest Tallinna börsil 2022. aasta mais on investoritele nüüdseks välja makstud kokku 1,83 eurot osaku kohta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.