Üsna vähe on teada neid, kes juba lapsest saati unistasid kinnisvaramaakleri ametist. Küll aga leidub igal aastal sadu inimesi, kes otsustab vana elukutse varna riputada ja proovib läbi lüüa just maaklerina.

- Uus Maa Kinnisvarabüroo personalijuht Aiki Otsalt ja maakler Ketlin Jundas
- Foto: kinnisvarauudised.ee
„Uus Maa kinnisvarasaates“ on külas Harjumaa maakler Ketlin Jundas, kes oma elu kannapöörde tegi 4 aastat tagasi ja kes räägib, kas tundmatus kohas vettehüppamine osutus raskemaks või lihtsamaks kui ta arvas. Lisaks saab sõna Uus Maa Kinnisvarabüroo personalijuht Aiki Otsalt, kes tegeleb uute inimeste värbamise ja koolitamisega.
Saadet juhib Kristi Kool
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?