Kui august oli korterite üüriturul Tallinnas hullumeelne aeg, mil üliõpilaste ja osalt turule tagasi jõudnud välismaalaste nõudlus viis ka hinnad uutesse kõrgustesse, siis septembriks on olukord mõnevõrra rahunenud.
Saates "Uus Maa kinnisvarasaade" rääkisime olukorrast üüriturul.
  • Saates "Uus Maa kinnisvarasaade" rääkisime olukorrast üüriturul.
  • Foto: Andras Kralla
Üürituru olukorra kohta rääkisid "Uus Maa kinnisvarasaates" täpsemalt Uus Maa Plussi partner Morten Tibar ja kinnisvaramaakler Ave Kruus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele