• 12.11.21, 14:00

Vanemate maamaja enam laenutagatiseks ei pakuta

Inimesed on kodulaenu taotlemisel ja kodu ostmisel muutunud konservatiivsemaks ja ettevaatlikumaks ning ema-isa maamaja enam üldjuhul tagatiseks ei pakuta, kinnitavad Äripäeva raadio saates Swedbanki eluasemelaenude valdkonnajuht Anne Pärgma ning Uus Maa Nordi maakler Diana Allik.
Maamaja Märjamaa vallas.
  • Maamaja Märjamaa vallas.
  • Foto: Arno Mikkor
Saates selgitame laenutoodete sisu ning anname ülevaate koduostja jaoks turul valitsevatest riskidest. Samuti räägime võimalikest piirangutest ning uurime, kuidas pank laenuotsuseid tehes nendega arvestab. Peale selle selguvad Swedbanki väljastatava keskmise kodulaenu kestus, summa ja intress.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele