Autor: Hansab • 23. mai 2022

Eesti ettevõte Hansab AS töötas välja parkimissüsteemi Entringo, mis põhineb kiirel ja töökindlal automaatsel numbrituvastusel

Entringo on piletivaba parkimis- ja läbipääsusüsteem, mis põhineb automaatsel sõiduki numbrituvastusel. Entringo on tehnoloogiaettevõtte Hansab AS-i enda välja töötatud lahendus, mille tootearendus toimub Eestis ning põhineb kaasaegsetel tehnoloogiatel ja kvaliteetsetel toodetel. Hansab on erinevate parkimissüsteemidega tegelenud juba aastast 2004.

Entringo töötab kõikjal

Sõiduki numbrituvastusega parkimissüsteem on paindlik, kombineerides erinevaid parkimiskontseptsioone, hinnakujundust ja maksevõimalusi. Entringo lahendab probleeme, mis tekivad seoses parkimisega konkreetsetes ärivaldkondades – kaubanduskeskused, haiglad, hotellid, büroohooned, lennujaamad jms.

Tasuline parkimine, büroohoone parkimislahendus ning läbipääsukontroll kõik ühes süsteemis

Süsteem põhineb automaatsel sõiduki numbrimärgi tuvastusel ning parkimistasu arvestatakse automaatselt parklas viibitud aja alusel. Parkimissüsteemi saab kasutada ka ainult läbipääsu kontrollimiseks, et lubada vaid nimekirja kantud sõidukitel parklasse siseneda.

Modulaarne riistvara ja tarkvara

Entringo lahendus kombineerib töökindla riistvara ja skaleeritava tarkvara, mida mõlemat on lihtne integreerida ja konfigureerida:

Rajaterminal - Näitab sõidukijuhile juhiseid ja teavet

Tõkkepuu - Haldab füüsilist sisse- ja väljapääsu parklasse

Maksejaam - Võimaldab tasuda nii kaardiga kui sularahas

Numbrituvastuskaamera - Tuvastab sõiduki numbrimärgi

Tarkvara - Entringo tarkvara on modulaarne, mis võimaldab hõlpsat laiendamist

Elektriautode laadimine

Entringo parkimislahendusega saab integreerida elektriautode laadimise halduse. Laadimise eest saab tasuda koos parkimisega Entringo maksejaamas.

Kui soovid rohkem infot Entringo Parking lahenduse kohta, siis võta meiega ühendust: Kristo Kaljuvee, telefon 5918 9198, e-mail [email protected]

www.hansab.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Külli KaljulindReporter-toimetaja Tel: 58 223 022
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474