12. detsembril esitlevad Itaalia firma Erel
Group AS ja Duo Invest OÜ uut kinnisvaraprojekti, mille järgi peaks Pagusool
valmima uus elamukompleks aastal 2009.
Erel Groupi juhatuse liikme Enrico Levi sõnul tahab ettevõte Pagusoole rajada kuus neljakorruselist liftiga kortermaja, sajakohalise lasteaia, mänguväljakud ning mõned äriruumid, kirjutas Virumaa Teataja.
“Pagusoo valisime seetõttu, et see on privaatne, vaikne, kuid samas arenemisjärgus regioon,” rääkis Enrico Levi.
Projekti maksumus on ligikaudu 180 miljonit krooni, elamukompleksi arhitektiks on Andres Lunge.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eestis elavale itaallasele Riccardo Lelmile kuuluv Erel Group on ostnud ja arendanud kinnisvara veel Tallinnas, Narvas, Pärnumaal ning mujal Baltikumis.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.