• 15.05.07, 17:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Starman ehitab Haapsallu uue kaabellevivõrgu

Starmanil valmib Haapsalus augustiks uus kaabellevivõrk, mis teeb kohalikele elanikele kättesaadavaks interneti- ja telefoniteenused ning paljukanalilise kaabel-TV.
Haapsalu kaabelvõrgu ehitust hakati planeerima juba eelmise aasta lõpus ning töödega tahetakse lõplikult valmis saada hiljemalt käesoleva aasta detsembriks. Esimesed majapidamised ühendatakse võrguga aga juba käesoleva aasta augustis, teatas ettevõte.
"Haapsalu elanikele on valikuvõimaluse suurenemine kindlasti positiivseks uudiseks ning tõenäoliselt mõjub Starmani Haapsallu tulek klientide poolt vaadatuna hästi ka seniste teenusepakkujate hindadele," ütles ettevõtte kommunikatsioonijuht Timo Hartikainen.
Nendel Haapsalu inimestel, kes ei ela Starmani võrgupiirkonnas või kes kaabeltelevisiooni vaadata ei soovi, on juba lähinädalatel võimalik liituda Starmani uue maapealse leviga digi-TV teenuse, ZUUMtv-ga. ZUUMtv võimaldab vaadata hea heli- ja pildikvaliteediga paarikümmend kohalikku ja välismaist telekanalit.
AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Starmanil on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna Börsi põhinimekirjas.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.25, 15:18
Laenuandja: endale ehitatud kodud kipuvad olema suuremad
Oma maja ehitamine on paljude eestlaste unistus, mis varem või hiljem esile kerkib. Kuid unistusest üksi ei piisa – vaja on teadmisi, rahalist paindlikkust ja julgust võtta vastutus. Kui kinnisvarahinnad on kõrged ja valmislahendused ei vasta ootustele, küsivad paljud pered: kas on võimalik ehitada maja odavamalt, ent siiski kvaliteetselt?

Hetkel kuum

Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar on kriitiline pealinna planeeringute menetlemise võimekuse osas.
Suur lugu
  • 14.05.25, 06:30
Arendajate seas käib terade eraldamine sõkaldest
Vaata, kes on sügisel võitjad, kes kaotajad.
Luminori kodulaenude valdkonnajuht Helina Kikas (Foto: Luminor).
Uudised
  • 12.05.25, 06:45
Eestlaste huvi Hispaania kinnisvara vastu on jahtunud. Pildile on kerkimas uus riik
Meie tiimil on olemas oskused ja kogemus terviklike piirkondade arendamiseks, kinnitab Arco Vara juht Kristina Mustonen taamal laiuva kroonijuveeli taustal.
Uudised
  • 12.05.25, 10:25
Arco Vara ostis Lutheri kvartali ära - vaata, mis sinna tuleb
Kinnisvaraarendaja pumpab kroonijuveeli 200 miljonit eurot
Rahapõrsas kipub aina rohkem läbi paistma.
TOP
  • 16.05.25, 06:30
Arendajate 4 kvartali käibemiljonäride TOP: lahjem supp ja kõhnumine
Vaata, kes kellele järgneb ja millisele kohale keegi sellel korral maandus - pilt on reljeefne
ELUM Kinnisvara partner ja juhatuse liige Kristi Djomin on olukorra suhtes kiretult asjalik.
Uudised
  • 09.05.25, 06:45
Elukondlik üüriäri on vaid visionääridele ja vapratele
Mahapudenenud sektoris peitub tulus potentsiaal
Arendamine on pikk ja vaevarikas töö.
Uudised
  • 07.05.25, 06:30
4 eksperti: uusarendustes nõutakse enim just neid eluasemeid
Siin on mõtteainet üksjagu. Liiati muutjaid on üsna mitu.
5 põhjust, miks ärikinnisvara omanike raha põleb
Uudised
  • 16.05.25, 10:24
5 põhjust, miks ärikinnisvara omanike raha põleb
Hüpoteeklaen AS tegevjuht Toomas Paju: „Endale ehitades pööratakse rohkem tähelepanu detailidele – tehakse näiteks suuremad aknad, valitakse kallimad siseviimistlusmaterjalid või ehitatakse suurem terrass. See tähendab, et sama raha eest saab perele tõeliselt sobiva kodu.“
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.25, 15:18
Laenuandja: endale ehitatud kodud kipuvad olema suuremad

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele