• 27.11.07, 14:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Börsikommentaar: Tallink pendeldas 1 euro taseme ümber

Tallinna börsil pendeldas täna 1 euro (15,65 krooni) taseme ümber Tallinki aktsia, sukeldudes teist päeva järjest kohati ka sellest tasemest allapoole.
Väärtpaber sulgus siiski 1,9 protsenti miinuses 15,96 krooni (1,02 euro) tasemel. Tallinki aktsia käive ulatus 7,9 miljoni kroonini. Tallink teatas täna, et firma suuromanik Infortar on suurendanud oma osalust firmas 40 protsendile. Varem kuulus Infortarile 39,1 protsenti aktsiatest.
Absoluutselt suurim kukkuja oli teist päeva järjest Merko Ehituse aktsia, kaotades päevaga 5,6 protsenti oma väärtusest. Merko aktsia maksis börsi sulgumisel 233,13 krooni (14,90 eurot) ja seda osteti-müüdi 0,5 miljoni krooni eest.
Suurima käibega oli Starmani aktsia, millega registreeriti tehinguid 68 miljoni krooni väärtuses. Starmani aktsia hind jäi muutumatuks, püsides 89,97 krooni (5,75 euro) tasemel. Starmani aktsiate omanikel oli täna viimane päev aktsepteerida firma ülevõtmispakkumine.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Börsil oli 12 langevat aktsiat ja kolm tõusvat, ülejäänud aktsiate hind jäi muutumatuks.
Börsi kogukäive ulatus 134 miljoni kroonini. Indeks OMXT langes 1,57 protsenti ja oli 721,36 punkti.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.
Uudised
  • 10.11.25, 12:16
Kinnisvarafirmade TOPi üks ambitsioonikamaid püüab tippude tippu
Neutra Capital ASi enamusomanik ja nõukogu liige Kenneth Karpov.
Uudised
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!
Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Uudised
  • 10.11.25, 13:39
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Siia vanasse tootmishoonesse tuleb sündmustekeskus.
Uudised
  • 10.11.25, 15:26
Galerii: Krulli Kvartal lõi Merkoga käed, arhitektuur tuleb nimekatelt büroodelt
Arco Vara Kinnisvarabüroo vastne tegevjuht Martin Õunap.
Uudised
  • 11.11.25, 12:44
Arco Vara Kinnisvarabüroo sai uue juhi
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele