• 14.02.08, 09:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Poliitik Õunapuu ostis tüki Kloogaranda

Riigikogu liige Harri Õunapuu (Reform) ostis siseministeeriumilt 900 000 krooniga Kloogarannas piirivalve piilkonnamaja kinnistu.
Tuhanderuutmeetrine maatükk asub otse mere ääres. Naaberkrundid kuuluvad suurärimeestele Rein Kilgile ja Urmas Sõõrumaale, kirjutas Eesti Ekspress.
Siseministeerium korraldas kinnistu müügiks novembris avaliku enampakkumise, mille võitis 1,2 miljoni krooniga üks väikefirma. Firma loobus ootamatult krundi ostmisest.
Siseministeerium pakkus seejärel kinnistut suuruselt teise pakkumise teinud Õunapuule. Poliitik ostis maa jaanuaris.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Õunapuu ütles Ekspressile, et võib-olla sai maa eest liiga palju makstud: "Ma isegi kahetsen seda. Kes teil keelas sama pakkumist teha?"
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele