• 28.03.08, 14:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hispaania kinnisvaraturg kukkus vabalangemisse

Hispaania statistikaamet kinnitas esimest korda, et riigi õitsev kinnisvaraturg on kukkunud vabalangemisse, aastaga on langenud elamute kauplemine 27%.
Teade, et kinnisvara müük on languses, on purustanud riigi valitsuse lootused sektori pehmele maandumisele, mis on Hispaania majandust vedanud rohkem kui dekaadi, kirjutas independent.co.uk.
Hispaania statistikaameti andmetel on elamute ost ja müük langenud jaanuaris 27 protsenti, võrreldes sama perioodiga eelmisel aastal.
Statistikaameti avaldatud näitajad kinnitavad esimest korda laialt levinud kartust, et Hispaania kinnisvara sektor mitte lihtsalt ei jahene, vaid langeb teravalt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele