Merko Grupi tütarfirma E.L.L. Kinnisvara
Balti riikide juht Aldo Dapon ütles aripaev.ee-le, et nad hetkel
ühtegi elamispinna projekti Lätis ei arenda ning lähiajal seda plaanis samuti
pole.
"Lätis on meil põhisuund kommertskinnisvara," ütles Dapon vastuseks aripaev.ee küsimusele, kuidas on neid mõjutanud probleemid Läti elamispindade turul.
E.L.L. Kinnisvara on Daponi sõnutsi Lätis keskendunud büroode ja kaubanduspindade arendamisele ning nendega seni probleeme pole. "Äripinnad on sada protsenti rentnikke täis," ütles ta. Põhjuseks asjaolu, et Lätis on jätkuvalt vähe büroopinda.
Läti valitsuse inflatsiooni ohjamise programmi mõju oli eriti karm elamispindade sektorile, selgub värskest Colliersi turuülevaatest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.