• 05.06.08, 10:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ärimees pettis Hansapangast välja ligi 120 miljonit krooni

Ahne laenaja alustas kahe kortermaja asemel koguni viie ehitamist, kuid valmis ei saanud neist ükski.
Ärimees Kaido Saveljevi hädaorg asub Tallinnas autoturu taga, Nõmme piiri tähistava sildi juures, tuul paisutab rohelisi kilesid, mis katavad peaaegu valmis ehitatud seitsmekorruselise kortermaja aknaauke, kirjutas Eesti Ekspress.
Hansapank teatas mullu sügisel, et sai kinnisvaraturult esimese suuremat sorti kahju, mis ulatus üle saja miljoni krooni, paar nädalat tagasi hakkas levima info, et Hansapanga seni suurim kahju kinnisvarakriisis on seotud juhtumiga, kus üks ahne arendaja võttis laenu kahe kortermaja ehitamiseks, kuid tegelikult alustas hoopis viiega ega saanud valmis mitte ühtki.
Tegemist oli panga petmisega, kinnitas panga pressiesindaja Kristi Künnapas, ühtki nime ta aga ei maininud, sest pank peab hoidma pangasaldust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuid kirjeldatud olukord meenutab üksühele Karsti tänaval toimuvat.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele