• 29.07.08, 15:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sadamahotellide kasum kukkus miljonitelt tuhandetele

Kinnisvara arenduse ja müügiga tegeleva Sadamahotellide ASi puhaskasum kukkus 2006. aastal olnud 38,8 miljonilt kroonilt 2007. aastaks 31 681 kroonile, selgus ettevõtte majandusaasta aruandest.
Ettevõtte juhatuse liige Ahti Prits ütles, et suur vahe kahe aasta puhaskasumites tuli sellest, et 2006. aastal toimus ühe objekti müük, muu tegevus ja ka tegevuskulud puudusid.
2007. aasta majandustulemustega jäi Prits enda sõnul rahule ning lisas, et lähiaastatelt oodatakse eelkõige uut tõusu kinnisvaraturul. Ettevõtte tegevuse koomaletõmbamist ja sulgemist Prits eitas.
Ettevõtte käive oli 2007. aastal ligi 1,2 miljonit krooni võrreldes sellele eelnenud aasta üle 40 miljoni Eesti krooniga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Sadamahotellide ASi tegevusalade hulka kuulub äriregistri andmetel ka mootor- ja veesõidukite ost, müük, üürimine, hooldamine ja remont, hotellindus ja ürituste korraldamine. Ettevõtte omanikud on Balti Sepik ASi omanik Alari Valge ja Anatoli Dmitrenko.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele