Mullu oli kõige kõrgepalgalisem soomlane
endine Nokia juht ja praegune Shelli nõukogu esimees Jorma Ollila, selgub Soome
maksuameti pingereast Soomes 2007. aastal suurima palgatulu saajatest.
Ollila sai eelmisel aastal palka 9,8 miljonit eurot.
Teise koha sai edetabelis EQT Parnersi endine osanik Juha Lindfors, tema palk oli mullu 5,3 miljonit eurot, ning kolmandaks tuli Marimekko tegevjuht ja omanik Mikka Ihamuotila 5,1 miljoni euroga.
Suurima kukkujana toob Kauppalehti välja Fortumi juhti Mikael Liliust, kes mullu sai tabelis esikoha, teenides 2006. aastal 11,3 miljonit eurot. Eelmisel aastal oli tema palk vaid 2,1 eurot, mis andis tabelis 31. koha.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Mullu sai Ollila tabelis teise koha, teenides 2006. aastal 6,2 miljonit eurot. Soome maksuamet avaldab igal aastal soomlaste palgaandmeid.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.