Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaheksa tunniga toidupoodi ja tagasi
Kui Haanjast autoga veerand tundi Venemaa
poole sõita, leiab metsade-mägede vahelt Pressi küla. Buss sinna ei käi. Rebase
talu pensionäridel autot pole ega tule ka, poeskäik võtab neil aega kaheksa
tundi, kirjutab Õhtuleht.
Külast tõusis omal ajal üle kümne suitsu. Nüüd on suurem jagu taludest tühjad. Majandusminister kuulutab küll riigikogu kõnetoolist, et bussiliine tuleb aina juurde, aga nemad seal Pressi külas ei paku riigile enam erilist huvi.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.