16. november 2008

Sherman ja Otsa Herman Grupp jätkavad Astlanda Ehituse nime all

Ehitusettevõte OÜ Sherman ja kinnisvaraarendaja Otsa Herman Grupp jätkavad tegevust OÜ Astlanda Ehitus nime all, teatas ettevõte.

Astlanda Ehitus kanti äriregistrisse tänavu 12. novembril ja selle omanikud on läbi isiklike investeerimisfirmade ettevõtjad Olaf Herman, Tiit Kõnd, Kaupo Kolsar, Jaanus Otsa, Kajar Kruus, Ahto Tiik, Toomas Kliimask ja Roland Vaikmäe.

OÜ Astlanda Ehitus juhatuse esimehe Jaanus Otsa sõnul on aeg ehitusturule sisenemiseks keeruline. „Tänases keskkonnas oma ettevõtet teha on suur väljakutse meile kõigile, kuid arvame, et meeskonna kogemus ja võimekus kaaluavad riskid üles. Astlanda Ehituse tugevuseks on meie laiapõhjaline osanike ring, mille kaudu on kaetud professionaalne projektijuhtimine ja nende projektide finantseerimise võimekus,” põhjendas Otsa.

Ettevõtte juht lisas, et konsolideerumine on ehitusturul möödapääsmatu ja ka vastasutatud Astlanda Ehitus võib osaleda ülevõtmistes või tegevuste konsolideerimises mõnel muul viisil.

Astlanda Ehituse asutamist ja pooltevahelisi läbirääkimisi nõustasid advokaadibürood Glikman Partnerid ja Aavik Partnerid ning ärikonsultatsioonifirma PricewaterhouseCoopers. OÜ Astlanda Ehitus osakapital moodustab 10 miljonit krooni.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806