27. veebruar 2009

Kes Q Vara saneerimisest kaotab? Vaata uusi nõudeid!

Selgitamaks, kes saneerimiskava saatuse otsustavad, reastas Äripäev Q Vara saneerimiskavale lisatud võlausaldajate nõuded summa suuruse järgi.

Need, kelle nõudeid ei vähendata, hääletamisel ei osale. Ülejäänutel on sõnaõigust vastavalt algse nõude suurusele. Nagu nimekirjast selgub, mängivad kaalukausi kallutamisel otsustavat rolli võlglase endaga seotud ettevõtted, spordiliidud, lasteaiad ning eraisikud.

Kohtus pankrotti ootava Q Ehituse võlausaldajail pole emaettevõtte saneerimismenetlusest midagi loota.

Nõuded ja saneerimistulemus näidatud kroonides.

Liik
Võlausaldaja
Nõue
Tulemus
PankDanske Bank A/S Eesti filiaal109229885109229885
InvestorOÜ Novaator Invest (Carmen Kass, Jürgen Järvik)10795872768888464
InvestorQ Vara võlakiri - tagatisagent AS Sampo Pank7823300045320377
PankDnB Nord Pank2013290320132903
HankijaMaksu- ja tolliamet187053219352661
AktsionärRembatas OÜ (Q Vara end nõuk liige Peeter Põldaru)18400000
PankHansapank80000004000000
HankijaUAB Veikmes statyba66402943320147
HankijaSoosepa Lasteaed OÜ (Q Vara omanikega seotud)46610172330508
HankijaEesti Kergejõustikuliit (Q Vara on üks rahastajatest)1234280617140
HankijaUAB Q Vara (Q Vara tütarettevõte)1201899600950
HankijaEesti Energia AS1021596510798
HankijaSampo Panga provisjoneeritud liisingu trahv1000000500000
HankijaHansa Liisingu provisjoneeritud liisingu trahv1000000500000
HankijaKentek OÜ696360348180
HankijaEesti Suusaliit (Q Vara on üks rahastajatest)601800300900
HankijaHansa Liising Eesti AS585867292934
InvestorAlo Lillepea (Q Vara juht)500000319050
HankijaVäike Päike MTÜ (Q Varaga seotud)490000245000
PankKeerdtrepp/Sampo Faktooring423384423384
HankijaErnst Young Baltic AS401333200666
PankWelander AS/Sampo Faktooring394065394065
PankMarmets Capital OÜ/Sampo Faktooring382739382739
PankEurovac OÜ/Sampo Faktooring377600377600
HankijaK-Projekt AS366587183293
PankMarKo terrassiehitus/Sampo Faktooring346388346388
PankMaleko AS/Sampo Faktooring337607337607
PankLL Metall OÜ/Sampo Faktooring152496152496
HankijaSampo Pank AS12946364732
HankijaSweco Projekt AS10089050445
HankijaBalti Autoliisingu AS9152845764
HankijaViimsi Vesi AS9055345277
HankijaEEK Trade AS8820044100
HankijaKaivo Kips7900039500
HankijaRae Vallavalitsus7588037940
HankijaAivar Mesikäpp (Q Vara sidusettevõtte omaniku mees)7428237141
HankijaStockton OÜ7380936905
HankijaTallinna Börs AS6577432887
HankijaLOOVVOOL OÜ6354231771
HankijaLaigover OÜ6274531373
HankijaRentacar AS6080930405
HankijaElisor AS5616828084
HankijaTiia Tüvi5581527908
HankijaAdvokaadibüroo Sorainen OÜ5177825889
HankijaVealeidja OÜ5000025000
HankijaSpringmar OÜ5000025000
InvestorUlvar Järvepera4600029353
HankijaFortum Termest AS4569222846
HankijaHTMd OÜ4440022200
HankijaFerresto Grupp OÜ4248021240
1 - 50...51 - 100...101 - 133

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474