16. aprill 2009

Kalevi staadion Pärnus võib teoks saada

Pärast viieaastast vaidlust Kalevi staadioni ehitamise ümber võttis Pärnu volikogu täna viimaks vastu piirkonna detailplaneeringu, jättes alast välja kinnistu, millele Levadia on plaaninud ehitada korter- ja ärimaja.

Tänane otsus annab rohelise tee Kalevi staadioni ehitamisele, mis siiamaani on takerdunud linnavalitsuse ja volikogu suutmatuse taha võtta vastu piirkonna detailplaneering, kirjutas Pärnu Postimees. Põhjuseks on olnud äriettevõtte Levadia soov ehitada Kuuse 4 kinnistule neljakorruselt korter- ja ärimaja, millele aga ümbruskonna elanikud on vastu olnud.

Nüüd on volikogu liikmed meelt muutnud, mida volikogu esimees Ahti Kõo seostas Raadio Pärnule antud intervjuus valimiste lähenemisega, sest Kalevi staadioni ehitamise vastu on suur huvi.

Spordiseltsi Kalev peasekretär Reio Ojavere sõnul oli veel aasta tagasi investori kinnitus, kuid protsessi venimine on rahastaja eemale peletanud ja praegune majanduslik olukord riigis paneb spordiseltsi raskesse seisu, kust võtta staadioni ehitamiseks raha.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806