• 27.05.09, 22:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ABB ehitab Mehhikosse 140 mln dollari eest alajaamu

ABB kontsern võitis Mehhiko riikliku energiaettevõtte 140 miljoni dollari suuruse hanke alajaamade rajamiseks ja võrgu töökindluse parandamiseks, teatas ettevõte.
Projektide kavandatud lõpptähtaeg on umbes pooleteise aasta pärast. Uued seadeldised aitavad Mehhiko riiklikul energiaettevõttel Comisión Federal de Electricidad (CFE) rahuldada kasvavat nõudlust elektrienergia järele ja suurendada võrgu töökindlust. CFE teenindab umbes 80 miljonit inimest, elektrienergia toodangu aastane kogumaht on 50 000 megavatti.
ABB kontsern annab tööd ligi 120 000 inimesele sajas riigis. Eestis tegutseb ABB alates 1992. aastast, ettevõtte mahukaimad tegevusvaldkonnad on tuulegeneraatorite ja sagedusmuundurite tootmine.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele