• 16.06.09, 18:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Taliga: loodan, et töölepinguseaduse eelnõu ei lähe läbi

Tänasel õiguskomisjoni istungil tehti ametühingute liidri Harri Taliga sõnul vaid üks positiivne muudatus töötaja kasuks.
"Aga see muudatus ei olnud midagi põhjapanevat, vaid formaalsus," ütles Äripäevale Harri Taliga. Täpsustamata jäi, mis muudatusest jutt käis.
Rahumägi kommentaari, et ametiühingud jonnisid ja nendega ei olnud võimalik arutlust pidada, kommenteeris Taliga, et tal pole sõnu, sest pisarad lämmatavad. "Me ei saanud oma sisulistele küsimustele ühtegi vastust, kõik mis vastati oli formaalne ja pealiskaudne," märkis ta.
Taliga sõnul on valitsusel vaja saada homsel lugemisel 51 häält ja ta loodab, et praegusel kujul see töölepinguseaduse eelnõu läbi ei lähe.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele