• 05.01.10, 19:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LG ja Panasonic toodavad Skype'le telereid

Skype tutvustas rahvusvahelisel tarbeelektroonika messil CES 2010 teleri kaudu tehtavat videokõnede võimalust ning märkis, et koostööd hakatakse tegema LG ja Panasonicuga, mis toodavad Skype’i toega telereid.
Nimelt saab peatselt teha arvutites 720p HD-kvaliteediga videokõnesid ja turule tulevad Skype’i tarkvaraga varustatud internetiühendusega laiekraan-telerid.
Skype’i tarkvaraga varustatakse 2010. aasta Panasonicu VIERA CAST-toega kõrglahutusega telerite (HDTV) tooteseeria ning LG 26 uut NetCast Entertainment Access™i toetavat LCD ja plasma HD-telerit.
Mõlemad tooteseeriad peaksid välja tulema käesoleva aasta keskpaigas. Nii LG kui Panasonic pakuvad spetsiaalselt nende telerite jaoks välja töötatud HD-veebikaameraid, mille mikrofon ja optika võimaldavad üles võtta heli ja videopilti diivanikauguselt. Uued HD-veebikaamerad jõuavad müügile käesoleva aasta alguses, CESil esitlesid neid faceVision ja In Store Solutions.

Artikkel jätkub pärast reklaami

„Skype’i videokõnede tegemine on viimaste aastate jooksul märgatavalt kasvanud – praeguseks kasutatakse videot juba 34 protsendil Skype’ilt Skype’ile tehtavatest kõnedest,“ lisas Skype’i tegevjuht Josh Silverman. „Paljud videokasutajad on avaldanud soovi kõnede tegemiseks mugavamalt ja suuremal ekraanil. Skype’i integreerimine HD-teleritesse on sellele loogiline vastus.“
Skype on tarkvara, mis pakub ülemaailmset suhtlemisvõimalust nii teksti, hääl- kui videokõnede näol. Tänu soodsatele kõnehindadele kasutatakse Skype’i ka laua- või mobiiltelefonidele helistamiseks.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Veel selle aasta lõpuni tegutseb siin Keskkonnaagentuur. Ent siis läheb asi põnevaks - uuri allpool galeriid!
Uudised
  • 15.04.26, 06:00
Tubli tegu! Metro muudab büroohoone korterelamuks. Vaata galeriid - võimas muutus!
Metro tegevjuht: Võrreldes uue maja ehitamisega, aitab rekonstrueerimine meil kokku hoida ligikaudu 969 tonni süsihappegaasi
Siit saab sisse. See on nüüdse Artiuse, endise Foorumi keskuse (arhitekt: Hanno Grossschmidt) uuendatud fassaad
Uudised
  • 16.04.26, 16:54
Kes kõik seal olid!? GALERII: Sõõrumaa avas 1200-ruuduse siselinnaku. Trend kinnistub.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
Tallinna vanalinn.
Saated
  • 15.04.26, 11:30
Tallinna katab uus kinnisvaratrend: arendajad müüvad ruutmeetrite asemel pikaealisust
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Vilniuse linnaarhitekt Laura Kairiene.
Uudised
  • 17.04.26, 06:15
Vilnius 2035 - siin särab raha. Vaata, millest sõltub arenduse väärtus ja edukus
Siin on Vilniuse tulevikuvisioon, millest on õppida ka Tallinnal
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
Süsta tänava kinnistud paiknevad väga heas asukohas, kus lähedusse jääb nii sadam kui peamised transpordiühendused.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele