Pankade suhtumine on viimasel ajal positiivsemaks muutunud, kuid see sõltub ka firmast, kes nende vastas istub, märkis Skanska EMV juhatuse esimees Andres Aavik.
Aavik ütles, et nad on käinud pankades arutamas erinevate projektide finantseerimist ning nende hoiakud on olnud suhteliselt positiivsed. „Pankade positiivsus või ettevaatlikus sõltub väga palju sellest firmast, kes neil vastas istub,“ märkis ta.
Samas tõdes Aavik, et pankade ettevaatlik hoiak on viimase poolaasta jooksul paranenud. „Pankade hoiakud olid eelmise aasta alguses ja lõpus pehmelt öeldes väga palju ettevaatlikumad,“ muigas ta.
Mullu küll käidi pankades, kuid Aaviku sõnul jäi toona laenuvõtmine katki nende enda ettevaatlikkuse ja perspektiivi vaatamise taha. „Ei pidanud õigeks ajaks võib-olla siis,“ lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.